Благодійний концерт, зустріч з Миколаєм, передноворічний ярмарок, відкриття ялинки, Дід Мороз зі Снігуронькою, конкурси, призи, лотерея, салют та гуляння…

«Вчіться творити дива»
Світ, у якому ми живемо — цікавий, незвіданий, казковий.
Про добро і милосердя сьогодні говорили на благодійному концерті, присвяченому Дню святого Миколая.
Концерт відбувся за участю вихованців ДШМ.

Після Благодійного концерту відбулася зустріч з Миколаєм. Діти приймали участь у конкурсах, розповідали вірші, співали пісень, танцювали та отримували смачні подарунки.
Свято продовжило — відкриття ялинки.
Біля Будинку Культури зібрались жителі нашої громади.
На святі був присутній голова Лука-Мелешківської ОТГ — Сич Володимир Миколайович, який привітав жителів зі святом св.Миколая та прийдешнім 2020 роком, побажав здоров’я, наснаги, благополуччя та процвітання нашій громаді.
З вітальним словом також виступила начальник відділу освіти та культури — Сорока Ірина Григорівна.
А який же Новий рік без — Діда Мороза та Снігуроньки? По-справжньому святковим та веселим було свято завдяки нашим улюбленим казковим героям. Святковий концерт, конкурси й призи, танці, лотерея, салют та дискотека.

Дякуємо відділу освіти та культури за організацію та проведення свята. Дякуємо вихованцям ДШМ та творчим колективам нашого села.

P.S. Перші кроки до зіркової кар’єри вихованці школи мистецтв роблять вже зараз, виступаючи в школі, в сільському Будинку культури, на районній сцені, беруть участь у Всеукраїнських регіональних конкурсах. Тож якщо хтось також хоче навчатись у Лука-Мелешківській Школі мистецтв — Ласкаво просимо!