За дорученням виконавчого комітету Лука-Мелешківської сільської ради, інспекторами з благоустрою проводяться рейди задля перевірки стану благоустрою територій, прилеглих до домоволодінь.

🔸 3.2. Громадяни у сфері благоустрою територій громади Лука-Мелешківської сільської ради зобов’язані:
🔹 3.2.1. утримувати в належному стані об’єкти благоустрою (їх частини), що перебувають у їх власності або користуванні, а також визначенуправилами благоустрою території населеного пункту прилеглу до цих об’єктів територію;

🔹6.4.5. Заборонено залишати автотранспортні засоби, механізми на внутрішньоквартальних проїздах, прибудинкових територіях, прилеглих територіях до житлової та громадської забудови, гаражів, автостоянок тощо, що заважає руху транспорту спеціального та спеціалізованого призначення.

🔹 6.4.7. Забороняється розміщення та/або залишення будівельнихматеріалів (піску, щебеню, мішків із матеріалами тощо), будівельного сміття,відходів на прибудинкових територіях, територіях житлової та громадської забудови, прилеглій території до території житлової та громадської забудови без дозволу (ордеру) на тимчасове погіршення благоустрою, виданого в установленому порядку.

За порушення Правил благоустрою інспектор з благоустрою складає приписи та надає термін для їх усунення.

У разі невиконання припису — складається протокол з подальшою конфіскацією майна, яке знаходиться на території загального користування, тобто за межами приватної ділянки. Штраф від 800 гривень.