Бюджет Лука-Мелешківської сільської територіальної громади на 2022 рік, затвердження структури та чисельності апарату сільської ради, оплата праці сільського голови у 2022 році та інші питання розглядали депутати на засіданні 20 сесії 8 скликання.

З-поміж іншого, депутати затвердили перелік об’єктів та видів суспільно-корисних оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт. Окрім того, проголосували за затвердження переліку об’єктів на яких можуть відбувати порушники адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на 2022 рік.

Варто відзначити, що на сесії був присутній начальник відділу ЗЗП Вінницького районного управління ЦЗД ГУ ДНС України у Вінницькій області Цьомик С.В., який подякував за співпрацю та проінформував присутніх щодо стану пожежної безпеки на території Лука-Мелешківської територіальної громади.

Наприкінці пленарного засідання 20 сесії Лука-Мелешківської сільської ради, голова громади, Богдан Августович подякував депутатам за плідну та успішну роботу і привітав з прийдешніми новорічно-різдвяними святами.