📣 До уваги отримувачів субсидій!

Враховуючи зміни які були обговорені 19 травня 2021 року Уряду, прийнято рішення що до уточнення змін в умовах призначення житлової субсидії. Рішенням уряду передбачено:

1) збільшити до 100 тис. грн суму коштів на депозитному рахунку, (перевищення якої позбавляє громадян права на отримання житлової субсидії).

2) не враховувати житлові приміщення, які перебувають у спільній частковій або сумісній власності (переважно це приватизація житла), та ті які знаходяться в сільській місцевості (спадщина)
Домогосподарства в яких відсутні критерії, за якими житлова субсидія не призначається, передбачено автоматичне призначення.
Призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, буде проводитись без звернення громадян, крім домогосподарств:

1) яким субсидія надавались у грошовій безготівковій формі

2) Була призначена за фактичним місцем проживання осіб ( оренда житлових приміщень, внутрішньо переміщені особи) необхідно підтвердити місце фактичного проживання

3) Була призначена без урахування окремих осіб, які зареєстровані але не проживають (необхідно підтвердити місце проживання)
🔹 Зміни передбачаються і будуть застосовуватися з 1 травня 2021 року.
Прийом документів буде здійснюватися з 1 червня 2021 року в Лука-Мелешківській сільській раді та на старостинських округах.

ВО начальника відділу соціального захисту та охорони здоров’я — Олена Василівна ☎️ 067 762 13 81