Сьогодні на ранковій нараді обговорювалося питання по організації роботи в закладах освіти Лука-Мелешківської громади, адже через відсутність постачальника газу не всі заклади освіти можуть дотриматися температурного режиму.

Саме тому, було надано рекомендацію провести опитування серед батьків та працівників закладів з подальшим визначенням форми роботи.


Керівництвом закладів було проведено опитування серед батьків та працівників і прийнято рішення — тимчасово припинити навчально-виховний процес до врегулювання питання з газопостачальником.

У зв’язку з відсутністю постачальника газу та зважаючи на відсутність можливості дотримання температурного режиму, два заклади освіти Лука-Мелешківської громади будуть переведені на дистанційну форму роботи, а саме:
🔹 ЗДО «Веселка», с.Лука-Мелешківська
🔹 ЗДО «Журавлик», с.Яришівка


Інформаційна довідка:

В цьому році опалювальний сезон в бюджетних установах починається з так званого КВЕСТУ…

Між відділом освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради та ТОВ «МЕГАГАЗ ПОСТАЧ» було укладено договір про постачання природного газу, ціна якого за 1 м3 складала 5,83 грн. На початок 2021 року було затверджено суму у розмірі 7.54 грн.,
Проте, починаючи з кінця серпня 2021 року, ціна на природній газ стрімко почала зростати, та станом на 30.09.2021 була на рівні від 36 грн до 38 грн. за 1 м3.
На засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад, для категорії бюджетних організацій Меморандумом зафіксовано вартість природного газу в розмірі 16,80 грн. за 1 м3, з ПДВ з вартістю транспортування без розподілу, постачальнико приподнього газу визначено товариством з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»» до 01 січня 2023 року.
Алгоритм дій для бюджетних установ та організацій щодо укладання договорів на постачання природного газу було доведено до відома Вінницькою ОДА 13 жовтня 2021.
Станом на сьогоднішній день, вживаються всі заходи задля укладення Договору з товариством «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»». Відділом освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради направлено відповідний пакет документів для узгодження з ТОВ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА компанія «НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ», після чого буде заключено Договір на постачання природнього газу до закладів освіти.