До 31 січня триває всеукраїнський конкурс серед малих та середніх ОТГ у вигляді вікторини про якісну журналістику. Він створений для того, щоб допомогти локальним громадам краще зрозуміти принципи роботи незалежних ЗМІ та виграти цінні призи для своїх ОТГ.

Про це повідомляє пресслужба «Львівського медіафоруму».

«Вікторина зі ЗМІстом» допоможе перевірити, наскільки добре представники локальних громад знають принципи роботи медіа, розуміють засади, на яких ґрунтується професія журналістів і вміють відрізняти якісний медіаконтент від шкідливого.

Участь можуть брати представники локальних громад з усієї Україні із населенням до 100 000 мешканців.Вікторина триватиме до 31 січня 2022 року. Пройти її можна на сайті проєкту: https://victoryna.zmi.in.ua.

Для участі у вікторині представникам ОТГ потрібно дати відповіді на 15 запитань про медіа та заповнити коротку форму, аби результат було зараховано. Брати участь можуть лише мешканці малих та середніх ОТГ, а з усіма правилами вікторини можна ознайомитися за посиланням: https://zmi.in.ua/pravyla.

Після завершення проєкту спершу буде відібрано 20 ОТГ із найбільшою кількістю людей, що пройшли вікторину. Серед них команда проєкту обере 10 громад, які отримали найвищі бали за результатами проходження.

Переможці отримають цінні призи, такі як проєктор чи мультимедійна дошка, для локальних громадських просторів — бібліотек, молодіжних центрів тощо.

Проєкт реалізує ГО Львівський медіафорум за підтримки Міністерства Закордонних Справ і у справах Співдружності та розвитку Великої Британії.