Чемпіонат світу з поліцейського хортингу проходив з 12 по 14 листопада в місті Трускавець Львівської області. У змаганнях взяли участь понад 350 учасників з Польщі, Білорусії, Великобританії та інших країн світу. Команду вінницьких поліцейських представляли двоє інструкторів з особистої безпеки та інспектор Тренінгового центру Головного управління Нацполіції області. 

Поліцейський хортинг — новий професійно-прикладний вид спорту, який забезпечує систему формування готовності до дій в екстремальних умовах працівників силових структур.
Він  сприяє розвитку фізичних, морально-вольових, інтелектуальних здібностей, технічній, такичній та психологічній підготовці працівників поліції та інших правоохоронних органів.

За результатами змагань, у  розділі «Поліцейський самозахист» (Police self-defense) інструктор з особистої безпеки Дмитро Лученко посів перше місце у віковій категорії 18+. Друге місце у цьому ж розділі серед жінок у віковій категорії 18+ виборола інструктор з особистої безпеки Ольга Бугаєнко. Третє місце серед чоловіків у віковій категорії 30+ у розділі «Поліцейський самозахист» посів інспектор Микола Ільчук.

Джерело