Вінничанам варто долучитися до військової служби в резерві

  • Отримання чергового військового звання;
  • підвищення кваліфікації;
  • здобуття нової військово-облікової спеціальності
    БЕЗ ВІДРИВУ ВІД ЦИВІЛЬНОЇ РОБОТИ ЗАБЕЗПЕЧУЄ військова служба у резерві.

В Вінницькій області формуються бригада та батальйони територіальної оборони за рахунок військовозобов’язаних, які приписані до них, або уклали контракт на службу в резерві. Такий контракт можуть укласти військовозобов’язані та особи, які навіть не служили в армії. Це дає можливість бути залученим до виконання військового обов’язку та при цьому не відволікатись від звичної професійної діяльності.
Вінничанам, які укладають контракт з місцевою бригадою територіальної оборони, в разі оголошення воєнного стану, або мобілізації, будуть призвані саме у свій підрозділ на визначену посаду та виконувати обов’язки виключно в межах області.
На підрозділи територіальної оборони покладені важливі завдання по зміцненню обороноздатності країни та, зокрема, захисту свого краю. Серед них:

  • забезпечення умов надійного функціонування органів влади, військового управління, стратегічного розгортання військ;
  • охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій;
  • боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;
  • підтримання правового режиму воєнного стану на території області.

Для підтримання військових навичок кілька разів на рік резервісти залучаються для участі в одноденних заняттях, та в навчальних зборах тривалістю від 7 до 20 днів. Протягом цього часу за ними зберігається посада й заробіток за місцем постійної роботи, надається повне речове, продовольче та медичне забезпечення, виплачуються добові. Безробітні отримують мінімальну зарплатню.
Бажаючим укласти контракт в резерві слід звернутися до Вінницького РТЦК та СП за адресою: місто Вінниця, вул. Галицького, 31, 5 поверх.

Автор: Кислюк О.О.

Фото: з вільних джерел