Головною метою мистецького пленеру «Софіївська палітра» є розвиток образотворчого мистецтва, підтримка та відзначення майстрів зазначеного жанру, які у своїх художніх роботах увіковічують неповторну красу Лука-Мелешківської ТГ.

На святі були присутні:

голова Лука-Мелешківської територіальної громади – Богдан Августович;

депутат обласної ради — Надія Мельник;

заступник з питань діяльності виконавчих органів ради – Емілія Бондарчук;

секретар сільської ради — Оксана Шеванюк;

начальник відділу освіти та культури – Лариса Маціпура,

а також люди, які підтримують й пропагують розвиток мистецтва в громаді – головний меценат заходу – житлово-будівельний комплекс «Лука-Сіті» та житловий комплекс «Лука майбутнього».

На заході учасники мали змогу взяти участь у безкоштовних майстер-класах з нетрадиційних технік малювання, зробити фото на згадку з художником та в образі художника, намалювати спільну картину та гарно провести час.

Одним із завдань пленеру було залучення та підтримка юних художників, що навчаються в закладах освіти громади.

У пленері взяли участь художники: Яна Горбатюк, Юрій Посмітюха, Анатолій Задворний, Олександр Кальченко, Ольга Вітковська.
Художники увіковічнювали красу місцевого парку «Мала Софіївка» та на згадку подарували свої полотна Лука-Мелешківській ТГ.

Гарним та несподіваним подарунком від голови територіальної громади став робот-трансформер, з яким усі присутні мали змогу зробити яскраві фото та отримати незабутні враження.

Найактивнішими учасниками заходу були учні закладів загальної середньої освіти, вихованці дошкільного закладу «Веселка» Лука-Мелешківської сільської ради, а також діти з ООП, що проживають на території громади.

Родзинкою свята стала спільно намальована картина. Картину малювали по черзі, один за одним підходячи до невеликого полотна, перший мазок якої зробив голова громади, Богдан Августович.

Дякуємо організаторам та учасникам за чудове свято та яскраві враження.

Сподіваємось, що цей захід стане доброю традицією і надалі!