Здорова нація – це фундамент країни. Тому Вінницька районна організація «Колос» продовжує активно пропагувати здоровий спосіб життя та розвивати спорт в районі.

За 2018 рік ВРО «Колос» провела 62 різноманітних спортивних змагання та турніри.

Нещодавно відбулися останні сільські спортивні ігри з настільного тенісу. У них взяли участь 7 команд (Ільківська, Стадницька, Писарівська, Медвежо-Вушківська, Щітецька с/р, колективи Луки-Мелешківської, Тютьок та Якушинців).

Приймав учасників Прибузький НВК та його гостинний директор О.В.Студілко. Змагання проводилися під патронатом начальника відділу освіти РДА С.М.Томусяк, голови ВРО «Колос» Р.А.Юсумбелі та ГО «СК Лука-Світанок» в особі О.В.Брижатого. Турнір розпочали з вітального слова організаторів: голови ВРО «Колос» Р.А.Юсумбелі та О.В.Брижатого. А також виступом команди чарлідерів – дівчат з с.Тютьки (керівник В.О.Табачук).

Змагання з настільного тенісу проводилися за коловою системою, зокрема серед чоловіків та жінок. Тож грамоти та призи у вигляді тенісних наборів від ВРО «Колос» отримали одразу шість переможців. Серед жінок кращою стала Оксана Козак (с.Стадниця), на другому місці Юлія Захарчук (с.Ільківка), а третє місце посіла Аліна Лаврова (с.Лука-Мелешківська). Серед чоловіків третє місце у Володимира Шила (с.Тютьки), друге здобув Микола Мазур (с.Стадниця), а переможцем став Леонід Захарчук (с.Ільківка). Але і це ще не все. За зайняті перші загальнокомандні місця колективи було нагороджено дипломами та кубками від відділу освіти РДА та ВРО ВФСТ «Колос»  АПК України. Кубок за перше місце забрало подружжя з Ільківки, за друге – команда Стадниці, а команда с.Тютьки стала третьою в загальнокомандному заліку. Судив змагання О.Я.Катюха.

До організації заходу долучилися й місцеві депутати. Спільними зусиллями Ольги Юріївни Горбатюк, Олександра Миколайовича Комісарчука, директора НВК Олега Вікторовича Студілка та директора БК с.Тютьки Олени Олександрівни Волошиної було організовано смачний фуршет з чаєм та кавою для гостей та учасників змагань, музичний супровід турніру.

Більше читайте тут: http://vn.presspoint.in.ua/2019/01/11/66661