Сьогодні, в Лука-Мелешківській сільській раді, відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій погодили план заходів, аби на території Лука-Мелешківської ОТГ не поширювалася гостра распіраторна інфекція, спричинена коронавірусом COVID-19.
Враховуючи ситуацію, що склалася у світі внаслідок поширення гострої распіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19, з метою запобігання поширенню масових інфекційних захворювань на території Лука-Мелешківської об’єднаної територіальної громади, відповідно до ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 5 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020р.№215 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рекомендує:
1. Скасувати особистий прийом громадян по Лука-Мелешківській сільській раді та старостатах.
2. Керівникам установ та організацій:
2.1. Запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому всіх працівників, що мають ознаки ГРВ.
2.2. Максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій та технологій.
3. 17 березня поточного року тимчасово зупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування розташованих на території Лука-Мелешківської об’єднаної територіальної громади, до скасування обмежувальних заходів:
🔹спортивних майданчиків та стадіонів;
🔹усіх торгівельних закладів, крім продуктових, побутової хімії, аптек та засобів звязку;
🔹ринків (крім продовольчої групи товарів);
🔹перукарень;
🔹ресторанів, закладів
🔹громадського харчування, в тому числі у готелях, барів, клубів, кафе, дискотек, (в режимі відвідування);
🔹інших підприємств, закладів та установ незалежно від форми власності, які надають платні послуги населенню, не пов’язані з охороною здоров’я та життєзабезпеченням.
3.1. Заборонити з 17 березня поточного року заселення громадян в готелі, хостели та інші заклади готельного типу.
3.2. Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього протоколу згідно з чинним законодавством України
4. Заборонити з 17 березня поточного року проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
5. Вінницькому районному відділу поліції ВВП ГУ НП у Вінницькій області забезпечити громадський порядок та виконання обмежувальних заходів на території Лука-Мелешківської сільської об’єднаної територіальної громади.

Просимо всіх зберігати спокій та дотримуватися рекомендацій.