Кожна дитина має право на підтримку своїх батьків та громади, до якої вона належить.
Незалежно від віку дитини, її здібностей, фізичної підготовки, знань, умінь та навичок, вона має право здобувати освіту у загальних освітніх закладах – садочку та/або школі!
Даючи одній дитині шанс діяти та навчатися в колективі, ми вчимо всіх дітей і навіть дорослих тому, що бути «не таким як усі» не погано, а нормально, адже всі люди унікальні та неповторні по-своєму!

Інклюзивно-ресурсний центр пропонує усім небайдужим батькам звернутися за допомогою, якщо вони зіткнулися з труднощами у вихованні, навчанні та розвитку їх дитини.
В установі працюють практичні психологи, які обіцяють конфіденційно проконсультувати батьків та надати їм та їх дітям посильну допомогу! Спеціалісти допоможуть вивчити рівень розвитку пізнавальних процесів дитини, її здібності і можливості.
Центр отримав сучасні методики для комплексної оцінки функціонування дитини, які дають можливість вивчити сильні сторони дитини.
До спеціалістів можуть звертатися не лише у випадках інвалідизації, а й у тому випадку, якщо Ви помітили, що у Вашої дитини присутні:
— Труднощі у соціалізації (налагодження дружніх, позитивних відносин з однолітками та дорослими);
— Поведінкові проблеми (агресивність; дратівливість; непосидючість або навпаки надмірна пасивність; імпульсивність дій та вчинків, тощо);
— Тривале перебування дитини у негативному емоційному стані (пригніченість, тривожність, велика кількість ірраціональних страхів; ворожість, недовірливість до оточуючих);
— Соматичні проблеми (часті головні болі, заїкання, енурези, енкопрези, тощо – за умови, що вони продіагностовані лікарем і немає фізіологічної причини даних порушень);
— Різке зниження працездатності та пізнавальних можливостей дитини (погіршення пам’яті, зниження оцінок, розсіяність) та інші проблеми, які Вас турбують і викликають занепокоєння.
Штат центру у найближчому майбутньому планує розширятися і у Вас буде можливість звернутися за консультацією до таких спеціалістів, як: логопед, дефектолог та фізичний реабілітолог.
Інклюзивно-ресурний центр також взаємодіє із педагогічними працівниками та психологами шкіл та дитячих садочків ОТГ. Так, 9 та 10.01. 2020 р. Інклюзивно-ресурсний центр разом з педагогами Іванівської філії та Прибузької філії комунального закладу «Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради» обговорили впровадження міжнародних підходів до навчання дітей з особливими освітніми потребами.
Було чітко окреслено рамки співпраці в напрямку своєчасного виявлення особливих потреб у дітей та шляхи забезпечення фундаментального права усіх дітей на якісну і доступну освіту.

📝Записатися на діагностику або консультацію можна за телефоном 0687125778 Рибакова Лідія Іванівна.

Хочемо ще раз наголосити, що звернення до спеціалістів, а також результати діагностики та обстеження дитини є цілком КОНФІДЕНЦІЙНИМИ.

Центр працює з 8:00 до 16:45,
в п’ятницю з 8:00 до 16:00