Дітки громад, які відгукнуться та візьмуть участь у проекті “Країна добрих сердець” матимуть можливість виграти для свого населеного пункту незабутнє свято, яке створять професійні аніматори (дата приїзду узгоджуватиметься обома сторонами). Для цього потрібно 24 серпня організувати конкурс малюнків на асфальті на тему співзвучну з назвою благодійного проекту “Країна добрих сердець”.

Мета конкурсу — показати добру та світлу сторону українців, підкреслити їхню щирість та відкритість, вміння співпереживати та допомагати. Малюнків може бути скільки завгодно, головне — щоб діти отримали від цього процесу задоволення, а найталановитіші — принесли своїй громаді подарунок, що створить на наступному святкуванні у громаді незабутню атмосферу радості.

Детальні умови конкурсу:

  • намалювати малюнок на асфальті на тему “Країна добрих сердець” (кількість малюнків необмежена);
  • сфотографувати всі роботи та викласти їх у соціальну мережу Facebook (від імені офіційної сторінки громади або особистих сторінок людей);
  • додати до зображення супровідний текст, в якому буде зазначатися назва територіальної громади, область та прізвище й ім’я автора (якщо це одна людина). У тексті зазначити назву конкурсу та проекту в цілому, коротко описати історію маленького хлопчика Єгорчика, який в свій 1 рік мужньо бореться за життя (зразок тексту додається, можна використати його, а можна і власний варіант подати). Обов’язково додати хештеги #врятуємо_життя_єгорчику та #країна_добрих_сердець. А також відмітити у публікації офіційну сторінку збору — це загальнодоступна група @Егор Кудрявский (https://www.facebook.com/groups/388917945567116). Таким чином, організатори відслідкують всіх учасників.
  • Викласти малюнки у соціальну мережу потрібно до 27 серпня включно. Малюнок, який принесе громаді перемогу та подарує незабутнє шоу аніматорів, визначать батьки Єгорчика Кудрявського та оприлюднять назву громади на сторінці Єгорчика у Facebook 30 серпня.
  • Крім того, у конкурсі передбачений “Приз глядацьких симпатій” — це грошовий бонус у розмірі 3000 грн, який батьки хлопчика перерахують на рахунок громади. Його призначення — подарувати дітям радість. Тобто на наступне свято можна на ці кошти придбати морозива, набори крейд, закупити м’ячі чи інший спортивний інвентар. Щоб отримати потрібно активно підтримувати свою громаду лайками, репостами та коментарями. Оргназітори все це відслідкують, проаналізують і також оголосять переможця 30 серпня.

І найголовніше! Пам’ятайте, що цей конкурс покликаний робити добро. У ньому переможці — це всі учасники, адже вони відгукнулися, поширили історію маленького хлопчика Єгорчика та зробили його на крок ближчим до своєї мрії! Батьки хлопчика та волонтери дарують кожному, хто долучився до проекту, свою палку вдячність та низький уклін!