Лука-Мелешківська громада вакцинується від CoVid-19

На даний час у Лука-Мелешківській громаді вакциновано  30 чоловік.

🔹 медичні працівники
🔹 люди 65+
🔹 Харченко І.А. вакцинована 20.03.2021р.

Інформаційна довідка:

В Україні вакцинацію від коронавірусу проведуть у п’ять етапів. Загальною метою плану вакцинації є охоплення щонайменше 50% населення до кінця 2022 року. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час виступу у Верховній Раді.

«Уряд має чіткий план з проведення вакцинації, законтрактував необхідну кількість вакцин… Дорожня карта вакцинації включає п’ять етапів», – сказав Шмигаль.

🔹 1 етап, за словами прем’єра, це вакцинація людей з критичним ризиком інфікування: медпрацівники та персонал, які надають допомогу хворим на коронавірус, люди в будинках для людей похилого віку, військовослужбовці операції Об’єднаних сил, які знаходяться на передовій. В рамках першого етапу планується вакцинувати 367 000 людей.

🔹 На 2 етапі вакцинуватимуть людей з надзвичайно високим ризиком інфікування – соцпрацівників, людей старше 80 років, решту медичних працівників. В рамках другого етапу планують вакцинувати 2 540 000 людей.

🔹3 етап – вакцинація людей з високим ризиком інфікування та тих, хто виконує функції з підтримки та безпеки життєдіяльності держави – ДСНС, СБУ, поліція, вчителі, інші категорії. Планується охопити 7,2 млн людей.

🔹 На 4 етапі вакцинуватимуть людей з підвищеним рівнем інфікування – люди віком від 60 до 64 років, дорослих із супутніми захворюваннями, інші категорії населення.

🔹 На 5 етапі  вакцинуватимуть інших людей, які не входять до пріоритетних груп.»

Джерело: https://www.google.com/amp/s/mind.ua/news/amp/20221309-vakcinaciya-vid-covid-prohoditime-u-5-etapiv-shmigal