У Вінниці відбувся Фестиваль польової кухні пам’яті загиблих Героїв імені Тараса Сича. На площі “Водограй”, що в Центральний парк імені М. Леонтовича м. Вінниця готували смачненькі страви. Вже вдруге до приготування долучились й активні жителі нашої громади, які пригощають гостей свята стравами приготовленими на відкритому вогні. Виручені кошти будуть спрямовані на придбання fpv-дронів та підтримку ЗСУ.

Залаштунки фестивалю

Фестиваль польової кухні пам’яті загиблих Героїв імені Тараса Сича – успішно завершився. З радістю розповідаємо про його підготовку, проведення та підбиваємо підсумки. В головній ролі – Олександр Миколайович Комісарчук, який мріяв потрапити на фестиваль протягом останніх 5 років, шукав велику ємність для приготування, розпочинав на місцевих святах у Тютьках: на Покрову, на свята Івана купала, футбольних турнірах та інших заходах.

Цього року було поставлено мету – обов’язково потрапити на щорічний Фестиваль польової кухні пам’яті загиблих Героїв імені Тараса Сича, який вже 9 років поспіль відбувається у Центральному парку імені М. Леонтовича м. Вінниця. Це була честь представляти Лука-Мелешківську громаду на такому потужному заході та організувати збір коштів на підтримку ЗСУ.

Тільки уявіть масштаб приготування борщу: 12 кг реберець, 10 кг картоплі, 6 кг капусти, 5 кг моркви, 5 кг буряку, 4 кг фасолі, 3 кг цибулі та 1 свинна рулька. Вражаюче, чи не так?)) Майже 200 гостей свята фестивалю посмакували нашим борщем! Серед яких й родина Тараса Сича, в честь якого було організовано Фестиваль полової кухні.

Висловлюємо вдячність за підтримку ТОВ Ковбаскофф, яке передало реберця, Уланівському хлібзаводу в особі Анатолія Грубого, який передав до борщу пампушки та Андрію Турко, який подарував дрон орієнтовною вартістю 10 000 грн. Ну й звісно, щиро дякуємо Олександру Комісарчуку, який став автором «смачної» ідеї та організував приготування борщу! Участь у фестивалі дала можливість зібрати готівкою 2700 грн, які будуть спрямовані на підтримку ЗСУ.