Українці відтепер можуть подавати заяву на отримання компенсації замість «пакунка малюка», який видають у пологовому будинку, через розділ «єМалятко» на порталі «Дія». Подавайте заяву на отримання комплексної послуги на порталі Дія одразу після народження малюка ????

Компенсацію можуть оформити лише ті батьки, які обрали гроші замість пакунка малюка в пологовому будинку або управлінні соцзахисту населення.

У грудні цього року сума компенсації становить 6 300 гривень????????

? Як отримати грошову компенсацію
??  Батько або матір дитини мають заповнити онлайн-заяву єМалятко ???????? https://diia.gov.ua/services/yemalyatko
??  Одному з батьків немовляти необхідно відкрити спеціальний рахунок Пакунок малюка у відділенні ПриватБанку
??  Кошти буде зараховано тільки на цей рахунок! За них можна придбати дитячі товари офлайн або в інтернет-магазинах, список яких розміщений на сайті Міністерства соціальної політики ???????? https://bit.ly/3pTqGVg

Нагадаємо, що «єМалятко» – це 9 послуг за однією заявою для новонароджених дітей. Серед основних – реєстрація дитини, оформлення допомоги при народженні, допомоги на дітей із багатодітних родин тощо. За даними Мінцифри, отримання послуг за однією заявою позбавляє громадян відвідування 11 установ, заповнення 37 документів, витрати 30 годин часу на процедурні питання.

«Бебі-бокс» при народженні дитини почали видавати з 1 вересня 2018 року. До нього входять 25 необхідних речей для новонароджених. 29 липня 2020 року Кабмін вирішив видавати батькам грошові виплати замість «бебі-боксів».