Шановні читачі та нові друзі газети «Вінниччина»! Триває передплатна кампанія на 2021 рік.

Сподіваємось, що наступного року ви будете з нашим виданням і не забудете передплатити газету. А ми вирішили не порушувати багаторічну традицію і розіграти серед наших передплатників призи.
Як завше, розігруватиметься головний приз та кілька заохочувальних. Аби взяти участь у розіграші, копію квитанції про передплату надсилайте на нашу адресу. І чекайте на приємні новини!
Передплатити газету «Вінниччина» можна за онлайн-передплатою або в будь-якому відділенні «Укрпошти», у листоноші чи в редакції газети.
Вартість передплати:

Передплатний індекс 91672

«Вінниччина»1 міс.3 міс.6 міс.12 міс.
Передплатний індекс 9167234,15 грн.102,45 грн204,90 грн409,80 грн

Час спливає швидко, тому не баріться і передплатіть нашу газету!

Також не полінуйтеся надіслати копію квитанції нам до редакції, щоб взяти участь у розіграші цінних призів. Ми вдячні за вашу відданість, тому готуємо для передплатників чимало сюрпризів. Залишайтесь із нами: щотижневий часопис із найповнішим висвітленням життя усіх куточків області ще й порадує результатом лотереї! До речі, тим читачам, які не  змогли завітати до Вінниці, аби забрати виграні призи, ми надіслали їх поштою. Завжди раді зворотному зв’язку: пишіть відгуки, побажання, телефонуйте і розповідайте про проблеми.

Джерело