1. 1.     Повна назва документа державного планування:

Детальний план території для будівництва будівель та споруд з технічного обслуговування і ремонту, технічного огляду автомобілів та автозаправної станції у с. Лука-Мелешківська Вінницького району Вінницької області.

  • 2.     Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

            Лука-Мелешківська сільська рада

  • Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури – строк громадського обговорення становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення, починаючи з 30 грудня 2021 року.

б) способи участі громадськості — громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в т. ч. в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) – не плануються.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Лука-Мелешківська сільська рада. 23234, Вінницька обл., Вінницький р-н, с.Лука–Мелешківська, вул.Центральна,2а. тел.:(0432) 564768;  email: lukamelsr@i.ua. Сайт: http://lmotg.gov.ua/.

Контактна особа — спеціаліст сектору земельних відносин – Вовк Ольга Валентинівна, тел.: (0432)56-46-21.

д) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Лука-Мелешківська сільська рада. 23234, Вінницька обл., Вінницький р-н, с.Лука–Мелешківська, вул.Центральна,2а. тел.:(0432) 564768;  email: lukamelsr@i.ua.

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

є) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Управління розвитку територій та інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації (http://vin.gov.ua/upr-ter/stan-dovkillia), Департамент охорони здоров’я Вінницької ОДА (http://www.vin.gov.ua/departament-okhorony-zdorovia).

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування — відсутня.

Звіт про СЕО

Детальний план території

Проєктний план