Постійна комісія сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку:

  1. Голова комісії — Юрченко Наталія Григорівна — виборчий округ №12, с.Лука-Мелешківська.
  2. Барчук Дмитро Васильович – виборчий округ №22, с.Яришівка.
  3. Горбатюк Ольга Юріївна – виборчий округ №19, с.Прибузьке.
  4. Комісарчук Олександр Миколайович – виборчий округ №16, с.Тютьки.
  5. Олексюк Олександр Григорович – виборчий округ №26, с.Іванівка.

Постійна комісія сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи:

  1. Голова комісії — Юрченко Віталій Володимирович — виборчий округ №10, с.Лука-Мелешківська.
  2. Горбатюк Ірина Анатоліївна – виборчий округ №20, с.Яришівка, с.Лани, с.Студениця.
  3. Пивовар Андрій Леонідович виборчий округ №25, с.Іванівка.
  4. Ломов Сергій Олександрович – виборчий округ №17, с.Тютьки.
  5. Пасічник Леонід Миколайович – виборчий округ №1, с.Лука-Мелешківська.

 

Постійна комісія сільської ради  з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності:

  1. Голова комісії — Кириленко Віталій Анатолійович – виборчий округ №14, с.Лука-Мелешківська.
  2. Лученко Олександр Володимирович – виборчий округ№4, с.Лука-Мелешківська.
  3. Ткаченко Володимир Станіславович – виборчий округ №24, с.Цвіжин.
  4. Скрипник Василь Васильович – виборчий округ №18, с.Прибузьке.
  5. Орлік Галина Іванівна – виборчий округ №2, с.Лука-Мелешківська.

Постійна комісія сільської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

  1. Голова комісії — Горчиця Любов Михайлівна – виборчий округ №23, с.Яришівка.
  2. Мамчур Юрій Петрович – виборчий округ №7, с.Лука-Мелешківська.
  3. Мороз Валентина Василівна – виборчий округ №3, с.Лука-Мелешківська.
  4. Харченко Інна Анатоліївна – виборчий округ №11, с.Лука-Мелешківська.
  5. Школьний Віталій Андрійович – виборчий округ №9, с.Лука-Мелешківська.

 

Постійна комісія сільської ради з питань освіти, культури, молоді фізкультури і спорту, прав людини, законності, депутатської діяльності;:

  1. Голова комісії — Гричина Наталія Мар’янівна – виборчий округ №21, с.Яришівка.
  2. Базалицький Анатолій Юрійович – виборчий округ №8, с.Лука-Мелешківська.
  3. Космина Олена Василівна – виборчий округ №13, с.Лука-Мелешківська.
  4. Кислюк Олег Олександрович – виборчий округ №6, с.Лука-Мелешківська.
  5. Стахов Сергій Анатолійович – виборчий округ №15, с.Лука-Мелешківська.