На своїй сторінці у Facebook голова Лука-Мелешківської територіальної громади, Богдан Августович, написав:

«Сьогодні надзвичайно важливий та історичний день для нашої громади.

Саме сьогодні наші депутати одноголосно затвердили стратегію розвитку Лука-Мелешківської територіальної громади на наступні 10 років. Цим самим започаткувавши нову сторінку в історії громади.

Стратегія дасть чітке поняття та покроковий план дій, змін які відбуватимуться у селах протягом її існування. Завдання забезпечити комфорт, якісний рівень життя для усіх мешканців.
Ми з Вами вже давно спостерігаємо за успішним розвитком м.Вінниці. У 2010 році влада створила та прийняла такий важливий стратегічний документ який супроводжував місто 10 років і ми чудово бачимо результати.
Кожній громаді Вінниччини варто прагнути цього прикладу і кожна з громад може досягти бажаних результатів, яких прагнули не один рік. Тому Лука-Мелешківська третя громада у Вінницькій області, яка прийняла найважливіший настільний документ реалізації планів на наступні роки.

Нагадаємо, що тепер до стратегії буде розроблений план заходів з реалізації стратегії Лука-Мелешківської територіальної громади 2030 на 2021-2023 роки.»