«Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани- Гончарук Тетяна Семенівна, вчитель математики Сокиринецької філії КЗ «Хижинецький ліцей».

Пішла з життя жінка, яка своїми діями та вчинками, своїм розумом виховала не одне покоління учнів. Вміло вчила їх мудрості та відповідальності.

Гончарук Тетяна Семенівна усе своє життя вирізнялася стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. Вона була людиною мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю, ніколи не забувала про проблеми тих, хто поруч.

Відділ освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради висловлює співчуття з приводу передчасної смерті колишнього вчителя математики Сокиринецької філії КЗ «Хижинецький ліцей» Гончарук Тетяни Семенівни, розділяє скорботу і біль рідних, друзів, колег – усіх, хто знав і працював з Тетяною Семенівною. Також висловлюємо щире, глибоке співчуття доньці покійної –вчителю початкових класів Сокиринецької філії КЗ «Хижинецький ліцей» – Гончарук Валентині Михайлівні.

Світла пам’ять про Тетяну Семенівну завжди буде жити серед рідних, друзів, товаришів, колег, батьків та учнів школи і залишиться назавжди у наших серцях.»

Допис у Facebook на сторінці відділу освіти та культури Лука-Мелешківської територіальної громади.