24 травня в Будинку Культури с.Лука–Мелешківська відбулося свято «Сузір’я талантів — 2019».
Свято переможців та талантів, на якому відзначено найкращих учнів і вчителів, що гідно представили нашу громаду на районних та обласних Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсах та спортивних змаганнях у ‎2018-2019 навчальному році.
На святі були присутні гості, які постійно підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління:
🔹Сич Володимир Миколайович — голова Лука-Мелешківської сільської ради;
🔹Бачек Федір Петрович – перший заступник голови Лука-Мелешківської сільської ради;
🔹Войціцька Тетяна Борисівна – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Лука-Мелешківської сільської ради;
🔹Гричина Наталія Мар’янівна – голова постійної комісії сільської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту;
🔹Юрченко Наталія Григорівна – голова постійної комісії сільської ради з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.
З вітальним словом до присутніх звернулися гості, котрі привітали обдарованих учнів з першими кроками у світ інтелекту та побажали творчої наснаги, успіху в досягненні дитячих мрій і сподівань.
Славна наша громада юними талантами і це завдяки тому, що працюють тут висококваліфіковані, ерудовані педагоги, які готують молоде покоління до самостійного життя, ведуть своїх учнів до нових перемог та звершень і залишаються для дітей взірцем.
21 століття – це століття освіти й духовності, пріоритетності знань і швидких змін. Відтак, навчання набуває нових ознак: потрібно вчити вчитися.
Відчули нові ознаки й учні нашої громади, які вибороли 7 призових місць у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та 26 призових місць у ІІ районному етапі, 5 команд переможців у спортивних змаганнях.
120 Грамот, Подяк, Дипломів знайшли своїх юних власників та педагогів, які допомагають допитливим учням пізнати себе, торкнутися до прекрасного, зробити творчі відкриття, здобути перші перемоги.
Але найголовнішою нагородою були — стипендії, які були затверджені «Цільовою програмою роботи з обдарованими дітьми та молоддю на ‎2019-2021 роки» на сесії Лука – Мелешківської сільської ради.
На призерів олімпіад за традицією чекали музичні дарунки від учасників Лука-Мелешківської школи мистецтв, за що ми дякуємо їм.
Сьогоднішні перемоги школярів є стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зросту. Попереду нові відкриття і здійснення мрій. Обдаровані діти – це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна еліта держави. Їм відкривати всесвітні таємниці, сягати нових вершин, розбудовувати рідну країну. Їм бути господарями на цій землі. Їм належить майбутнє. Хай же буде воно щасливим!
Сподіваємося, що наступного року таких переможців буде ще більше, а такі свята спонукатимуть їх і далі вчитись та працювати над собою.