Сьогодні, 15 січня, відбулася робоча зустріч керівників закладів освіти та культури Лука-Мелешківської громади.
Головним питанням наради стала організація нового формату роботи закладів освіти і культури.

З вітальним словом виступила начальник відділу освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради, Лариса Маціпура, яка окреслила план роботи відділу та основні напрямки його діяльності, стратегії розвитку освітньо-культурної галузі громади та зауважила на актуальні проблеми і виклики, що поставлені перед освітньою галуззю.
На нараді керівників закладів освіти було обговорено ряд актуальних проблемних питань:
1️⃣ Робота закладів освіти під час жорсткого карантину з 08 по 24 січня 2021
🔹Заклади загальної середньої освіти працюють дистанційно;
🔹 заклади дошкільної освіти – у звичайному режимі з дотриманням усіх протиепідемічних вимог.
2️⃣ Створення умов для якісного, безпечного та доступного освітньо-культурного простору для здобувачів освіти шляхом забезпечення необхідним матеріальним базисом заклади освіти та культури;
🔹 укладення договорів на безперебійне постачання газу та електроенергії;
🔹 вчасне забезпечення закладів освіти якісними харчовими продуктами;
🔹 закупка та забезпечення дизенфікуючими засобами та інше.
3️⃣ Організація підвищення кваліфікації педагогічних працівників та керівників освітніх установ, проведення атестації. Дана робота буде продовжена у відділі освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради.
4️⃣ Побудова нового формату роботи методичної ради Лука-Мелешківського освітнього округу.

📣 До уваги вчителів, учнів та батьків!
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS- CoV-2» в Україні вводяться обмежувальні протиепідемічні заходи з 08 по 24 січня 2021 року.

Освітні заклади Лука-Мелешківської територіальної громади, крім дошкільних навчальних закладів, у період обмежувальних протиепідемічних заходів, з 18 до 24 січня 2021 року працюють в online-режимі.

На закінчення зустрічі, начальник відділу, Лариса Петрівна, побажала всім здоров’я, успіху та наснаги у нелегкій, але важливій спільній справі побудови якісно нової освітньо-культурної галузі Лука-Мелешківської громади.