Батьки звернулися до відділу освіти з вимогою «залишити все так як є»… тож давайте розберемося, чому саме так, а не інакше.
Організація харчування у закладах освіти здійснюється з дотриманням норм харчування, вимог санітарного законодавства та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів.
🔸За рахунок місцевого бюджету харчуються учні 1-4 класів та пільгові категорії.
🔸За харчування дітей, які відвідують групу продовженого дня, 50% сплачують за рахунок місцевого бюджету, 50% — батьківська плата.

Вартість харчування 15 грн. згідно калькуляції. Страви готуються згідно розкладки двотижневого меню яке затверджено Держпродспоживслужбою на початок навчального року. Відповідно до існуючих норм харчування та враховуючи тип закладу , меню має бути однакове для усіх здобувачів освіти.

Наразі триває перехідний період на нове збалансоване чотирьохтижневе
меню, яке передбачає більший асортимент страв і можливість вибору для дітей.

✅ Проплата за харчування проводиться по безготівковому розрахунку безпосередньо на рахунок відділу освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради.

Інформаційна довідка:
🔹Згідно штатного розпису, у Лука-Мелешківському ліцеї є 2 ставки кухаря (було 1.5, добавили ще 0,5)

🔹Лука-Мелешківський ліцей — єдиний заклад по всій громаді, де на момент зборів, жоден з батьків не написав заяву щодо харчування дітей (9.09.21 р.)