Прийняття майна з комунальної власності Вінницької міської територіальної ради у комунальну власність Лука-Мелешківської сільської територіальної громади, відкриття інклюзивної групи в дошкільному підрозділі Прибузької філії, внесення змін до структури та чисельності апарату сільської ради та інші питання розглядали депутати 8 скликання на 15 позачерговій сесії.

Як і завжди, на початку сесії голова громади Богдан Августович наголосив депутатам на дотриманні Закону про запобігання корупції.

На розгляд виносилось 9 питань:

 1. Про прийняття майна з комунальної власності Вінницької міської територіальної ради у комунальну власність Лука-Мелешківської сільської територіальної громади.
  Інформує: сільський голова Августович Б.І.
 2. Про відкриття інклюзивної групи в дошкільному підрозділі Прибузької філії КЗ «ЗЗСО-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради».
  Інформує: начальник відділу освіти і культури Маціпура Л.П.
 3. Про затвердження Положення про преміювання, встановлення доплат, надбавок та надання матеріальної допомоги працівникам КЗ «ЦКіД Лука-Мелешківської сільської ради».
  Інформує: директор КЗ «ЦКіД» Кушніреннко В.А.
 4. Про надання дозволу на повернення невикористаної іншої субвенції у 2021 році.
  Інформує: начальник фінансового відділу Шило В.М.
 5. Про внесення змін в рішення сільської ради від 16.07.2021р № 500 «Про затвердження структури та чисельності апарату Лука-Мелешківської сільської ради, її виконавчого комітету, виконавчих органів ради, комунальних закладів та установ на 2021 рік (у новій редакції)».
  Інформує: начальник фінансового відділу Шило В.М..
 6. Про внесення змін до рішення 3 сесії сільської ради 8 скликання від 24.12.2020 року за № 88 «Про бюджет Лука-Мелешківської сільської територіальної громади на 2021 рік (02530000000)».
  Інформує: начальник фінансового відділу Шило В.М..
 7. Про внесення змін до договору оренди землі №690 від 19.09.2014 року. Інформує: начальник юридичного відділу Бондар В.М.
 8. Про передачу в оренду земельної ділянки СТ «Хуторянське». Інформує: начальник юридичного відділу Бондар В.М.
 9. Земельні питання. Інформує: начальник відділу управління майном та будівництва Проценко Д.Л.