Апарат

Шеванюк Оксана Володимирівна

Секретар ради                                                

Комісарчук Майя Іллівна

Заступник з питань діяльності виконавчих органів ради                                                                                        

Ткаченко Дмитро Володимирович

Заступник                                                                                         

Тернопільський Олег Павлович

Староста Сокиринецького старостинського округу       

Кухар Валентина Анатоліївна

Староста Яришівського старостинського округу    

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Калінчук Наталія Леонідівна

Начальник відділу, головний бухгалтер           

Фінансовий відділ 

Шило Віталіна Миколаївна

Начальник відділу 

Відділ адміністративних послуг

Бучацький Микола Олегович

Державний реєстратор                  

Кашльовська Олена Олексіївна

Адміністратор ЦНАП

Мусійчук Ольга Василівна

Діловод

Ужва Ірина Олександрівна

Діловод

Попик Марина Дмитрівна

Діловод

Наконечна  Надія Іванівна

Діловод

Загальний відділ

Кириленко Катерина Андріївна

Інспектор з інформаційної діяльності та взаємодії з громадскістю                   

Сич Олена                Михайлівна

Діловод

Задворна Вероніка Павлівна

Архіваріус

Відділ містобудування, архітектури та земельних відносин

Відділ управління майном та будівництва

Проценко Дмитро Леонідович

Начальник відділу                      

Петренко Тамара                   Вікторівна

Інспектор з бухгалтерського обліку                                    

Крепка Наталія Олександрівна

Інспектор з бухгалтерського обліку

Ткаченко Анастасія          Ігорівна

Інспектор з бухгалтерського обліку

Лученко Олександр Володимирович

Інспектор з благоустрою                

Кириленко Віталій Анатолійович

Інспектор з благоустрою

Сніцар Василь          Семенович

Інспектор з охорони та захисту лісів

Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я

Вольська Олена          Василівна

Начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я            

Лащенко Олена          Василівна

Інспектор з бухгалтерського обліку

Черватюк Раїса          Іванівна

Інспектор з соціальних питань     

Москалюк Алла Миколаївна

Інспектор з соціальних питань     

Волощенко Олена Олександрівна

Інспектор з соціальних питань

 

Трембіцька Світлана Олександрівна

Інспектор з бухгалтерського обліку

Служба у справах дітей

Зюзюкіна Ольга                            Олександрівна

Начальник служби у справах дітей                 

Сектор з питань оборонної роботи, цивільного захисту, пожежної безпеки та взаємодії з правоохоронними органами

Кислюк Олег Олександрович

Завідувач сектором                          

Юридичний відділ 

Бондар Вадим          Михайлович

Начальник юридичного відділу        

Кобріна Ганна Олександрівна

Провідний спеціаліст

Відділ освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради

Цаль Тетяна Вікторівна

Начальник відділу                     

Лепетун Людмила Василівна

Заступник начальника відділу освіти та культури

Шевченко Аліса Анатоліївна

Головний спеціаліст

Тимчишина Ольга Володимирівна 

Головний бухгалтер