Повідомлення

Лука-Мелешківська сільська рада повідомляє, що на підставі Рішення 15 позачергової сесії Лука-Мелешківської сільської ради 8 скликання від 01 жовтня 2021 року № 717 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території Семенчуку Петру Максимовичу» розробляється та подається на громадське обговорення Детальний план території для будівництва внутрішньогосподарських об’єктів сільськогосподарського призначення на території Лука-Мелешківської ради, Вінницького району, Вінницької області (біля вулиці Хутір Лісний с.Іванівка), у складі якого розроблені графічні та текстові матеріали, в тому числі розділ «Охорона навколишнього природного середовища», що відповідно Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» являється звітом про стратегічну екологічну оцінку.

Ознайомитись та надати відповідні пропозиції та рекомендації можна у приміщенні Лука-Мелешківської сільської ради протягом 30 днів від моменту оприлюднення даного повідомлення.

Громадські слухання щодо вказаного проекту відбудуться 06 грудня 2021 року о 10.00 год у приміщенні Лука-Мелешківської сільської ради за адресою: с. Лука-Мелешківська, вул. Центральна, 2а.

ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНІ ПОКАЗНИКИ

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ