19 лютого о 16.00 в приміщенні Лука-Мелешківської сільської ради відбудеться 6 сесія 8 скликання.

Порядок денний 

19.02.2021 ​​                                                                  6 сесія 8 скликання

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Лука-Мелешківської сільської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.

(Доповідає Шило В.М.)

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Хижинецької сільської ради Сокиринецької об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.

(Доповідає Шило В.М.)

3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Пилявської сільської ради за 2020 рік.

(Доповідає Шило В.М.)

4. Про схвалення звіту про виконання Програми економічного і соціального розвитку Лука-Мелешківської об’єднаної територіальної громади та цільових програм за 2020 рік.

(Доповідає Шило В.М.)

5. Про прийняття майна, активів та зобов’язань сільських рад, що реорганізовуються шляхом приєднання до Лука-Мелешківської сільської ради та затвердження передавальних актів.

(Доповідає Шило В.М.)

6. Про  внесення змін до рішення 3 сесії сільської ради 8 скликання  від 24.12.2020 року за № 88 «Про бюджет Лука-Мелешківської сільської територіальної громади на 2021 рік (02530000000) (код бюджету)».

(Доповідає Шило В.М.)

7. Про прийняття до сфери управління ПИЛЯВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЛАСТІВКА», внесення змін та затвердження статуту в новій редакції.

(Доповідає Маціпура Л.П.)

8. Про прийняття до сфери управління КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ’’ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ’’ДЗВІНОЧОК’’  СОКИРИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, внесення змін та затвердження статуту в новій редакції.

(Доповідає Маціпура Л.П.)

9. Про прийняття до сфери управління КОМУНАЛЬНОГОЗАКЛАДУ «ХИЖИНЕЦЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК», внесення змін та затвердження статуту в новійредакції.

(Доповідає Маціпура Л.П.)

10. Про прийняття до сфери управління КОМУНАЛЬНОГОЗАКЛАДУ ХИЖИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ» ХИЖИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СОКИРИНЕЦЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, внесення змін та затвердження статуту в новій редакції.

(Доповідає Маціпура Л.П.)

11. Про створення комунального закладу «Лука-Мелешківська дитяча школа мистецтв».

(Доповідає Маціпура Л.П.)

12. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у комунальну власність Лука-Мелешківської територіальної громади.

(Доповідає Маціпура Л.П.)

13. Про затвердження вартості харчування у закладах загальної середньої освіти, учнів 5-11 класів у 2021 році.

(Доповідає Маціпура Л.П.)

14. Про затвердження структури та чисельності  апарату Лука-Мелешківської сільської ради, її виконавчого комітету, виконавчих органів ради, комунальних закладів та установ на 2021 рік (у новій редакції).

(Доповідає Бондар В.М.)

15. Про затвердження контракту, укладеного сільським головою в міжсесійний період з завідувачем «Лука-Мелешківського трудового архіву» Лука-Мелешківської сільської ради Скоробогачем Миколою Васильовичем від 11.02.2021 року.

(Доповідає Бондар В.М.)

16. Про Програму розвитку архівної справи «Лука-Мелешківського Трудового архіву» Лука-Мелешківської сільської ради на 2021 рік.

(Доповідає Шило В.М.)

17. Про прийняття в комунальну  власність майна та передачійого на баланс Відділу соціального захисту населення та охорони здоровя Лука-Мелешківської сільської ради.

(Доповідає Шило В.М.)

18. Про затвердження Програми організації та проведення суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно-корисних робіт на 2021 рік.

(Доповідає Шило В.М.)

19. Про організацію щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів Лука-Мелешківської територіальної громади.

(Доповідає Проценко Д.Л.)

20. Про  присвоєння назви вулиці в с. Лука-Мелешківська.

(Доповідає Проценко Д.Л.)

21. Про участь у конкурсі Вінницької обласної Ради «Комфортні громади».

(Доповідає Августович Б.І.)

22. Про заяви громадян з земельних питань.

(Доповідає Проценко Д.Л.)