16 квітня о 16.00 в приміщенні Лука-Мелешківської сільської ради відбудеться засідання 9 сесії 8 скликання

Проєкт порядку денного:
1. Про утворення Центру надання адміністративних послуг Лука-Мелешківської сільської ради. (Доповідає Бондарчук Е.О.)
2. Про утворення КЗ «Центр культури і дозвілля». (Доповідає Маціпура Л.П.)
3. Про затвердження Положення про конкурс на посаду директора ЦКіД. (Доповідає Маціпура Л.П.)
4. Про затвердження положення про конкурс на посаду директора ЗЗСО. (Доповідає Маціпура Л.П.)
5. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації. (Доповідає Шеванюк О.В.)
6. Про закріплення депутатів Лука-Мелешківської сільської ради 8 скликання за селами територіальної громади та вулицями с. Лука-Мелешківська (в новій редакції). (Доповідає Шеванюк О.В.)
7. Про внесення змін до виконавчого комітету Лука-Мелешківської сільської ради по персональному складу. (Доповідає Шеванюк О.В.)
8. Про затвердження структури та чисельності апарату Лука-Мелешківської сільської ради, її виконавчого комітету, виконавчих органів ради, комунальних закладів та установ на 2021 рік (у новій редакції). (Доповідає Шило В.М.)
9. Про передачу міжбюджетних трансфертів у 2021 році. (Доповідає Шило В.М.)
10. Про внесення змін до рішення 3 сесії сільської ради 8 скликання від 24.12.2020 року за № 88 «Про бюджет Лука-Мелешківської сільської територіальної громади на 2021 рік (02530000000) (код бюджету)». (Доповідає Шило В.М.)
11. Про затвердження звіту про хід виконання бюджету Лука-Мелешківської сільської ради за 1-й квартал 2021 року. (Доповідає Шило В.М.)
12. Про затвердження назв масиву та урочища. (Доповідає Проценко Д.Л.)
13. Про погодження Проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно територіального утворення села Цвіжин Лука-Мелешківської сільської ради Вінницького району Вінницької області. (Доповідає Проценко Д.Л.)
14. Про погодження Проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно територіального утворення села Іванівка Лука-Мелешківської сільської ради Вінницького району Вінницької області. (Доповідає Проценко Д.Л.)
15. Земельні питання. (Доповідає Проценко Д.Л.)