Укрпошта інформує:

«Національний оператор Укрпошта разом з Сервісом Liki24.com запускають безкоштовну доставку ліків в регіони України на період карантину. Послуга доставки уже доступна в усіх населених пунктах. В Києві та обласних центрах, де аптеки більш доступні, діятиме спеціальний тариф — 35 гривень, в будь-які інші міста та села – безкоштовно. Таке партнерство стало можливим після прийняття відповідної постанови Уряду про можливість для поштових операторів доставляти ліки в період карантину.

23 березня Кабінет Міністрів ухвалив відповідну постанову та вніс зміни до ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгрідієнтів).

Укрпошта та сервіс Liki24.com запускають безкоштовну доставку ліків у регіони України на період карантину.

Послуга доставки вже доступна в усіх населених пунктах.

Послуга безкоштовної доставки ліків через Укрпошту буде доступна до кінця карантину. При цьому користувачі зможуть отримувати свої посилки як у відділеннях Укрпошти, так і адресно до дверей.

Терміни доставки відповідають нормам експрес-відправлень.

Замовлення на безкоштовну доставку медикаментів можна оформити на сайті сервісу Liki24.com. Для цього потрібно зайти на сайт liki24.com, знайти потрібні ліки, додати їх до кошику, оформити замовлення і в способах доставки обрати «Доставка з Укрпошта».

З 27 березня замовлення з безкоштовною доставкою також можна оформити за номером телефону 068 296 14 52.

Не можна замовляти медикаменти, що вимагають спеціального температурного режиму зберігання або входять до переліку наркотичних, психотропних засобів і прекурсорів, а також є сильнодіючими і отруйними лікарськими засобами. Більш детальні інструкції, а також номери контакт-центрів для телефонної підтримки таких замовлень доступні на сайті Liki24.com. Liki24.com – сервіс пошук і доставки ліків, який співпрацює з 5600+ аптеками по всій Україні, надає інформацію про наявність, ціни на 55 тис. аптечних товарів та допомагає користувачам отримати їх за оптимальною ціною, збираючи медикаменти для відправлень з різних аптек. Користувачі сервісу можуть купувати ліки зі знижками до 30%, замовляючи доставку або забираючи самостійно зі зручної аптеки за попередньою резерву. Щомісяця сайт сервісу відвідує близько 2 млн чоловік.»