Щороку, коли сонце виходить на весняну орбіту, від подиху теплих вітрів зацвітають проліски — ми відзначаємо свято весни, надії і любові.

В цей день ми вітаємо жінку, від якої пішло все прекрасне на Землі. Тож недаремно, саме вона увібрала в себе одне з найкращих, найсвітліших свят всіх жінок — 8 Березня!

Пісні, танці та вірші для найрідніших, прямі включення телеканалу «НУШ-2-TV», «Хата на тата», конкурси та щирі вітання.

Найдорожчих людей на Землі запросив до себе на свято 2-Б клас Лука-Мелешківського ліцею. Весело та креативно, з любов“ю — найщирішими побажаннями донечки та синочки сьогодні вітали зі святом Весни своїх матусь і бабусь.

Отже, починаємо…
Наближається день, коли ми вимовляємо слово «Жінка», розуміючи при цьому не прання, прибирання і приготування їжі, а квіти, свято і гарний настрій.

Саме сьогодні, напередодні свята, знімальна група телеканалу «НУШ-2-TV» дізнавалася, як іде підготовка до 8 Березня, адже, за інформацією телеканалу, чоловіки зараз купують подарунки і квіти жінкам, готують святкову вечерю, бігають по магазинам і прибирають — пряме включення.
Наших татусів також перевірила «Хата на тата».
Святковий випуск продовжив репортаж про видатних Українських жінок, які увійшли в історію: Ліна Костенко, Леся Українка, Ада Роговцева, Яна Клочкова…

До студії завітали гості, кухар та косметолог, які поділились важливими порадами, а саме — як зробити маску для обличчя та як приготувати яловичу печеню по-козацьки.

💐Учні 2-Б класу вітають всіх жінок зі святом 8 Березня та бажають:
Щоб на свої печалі Ви дивилися у мікроскоп, а на радощі — у телескоп!
Щоб у пустелі Вам завжди таланило на оазис, а в морі – на острів.
Щоб руки, простягнуті до Вас, завжди були дружніми, а вуста коханими.
Щоб Ваш сон був глибоким, життя легким, а гаманець важким.

🌺Генеральний директор телеканалу «НУШ-2-TV» — Сауляк Тетяна Олександрівна.
Шановна Тетяно Олександрівно! Дякуємо Вам за чудове свято та гарний настрій.