У Вінниці запустили додаток для відстеження руху громадського транспорту «Vinnytsia Transport». Додаток дає можливість пошуку зупинок при ввімкненій геолокації та відслідковувати рух громадського транспорту.

По це повідомили на сайті Вінницької міської ради з посиланням на КП «Вінницякартсервіс».

«Vinnytsia Transport»  це мобільний додаток, завдяки якому можна слідкувати за рухом громадського транспорту: автобусів, трамваїв, тролейбусів та маршрутних таксі у режимі онлайн. Також він показує схему руху, час прибуття, зупинки та розташування транспорту.

«Обравши на мапі зупинку, користувач бачить повний перелік номерів бортів громадського транспорту, які курсують через неї та час прибуття. Для зручності користування додано можливість обирати «улюблені» зупинки, тобто, ті, через які користувач постійно прокладає свій маршрут – такий функціонал дозволяє пришвидшити пошук», – каже директорка КП «Вінницякартсервіс» Катерина Бабіна.

Інформація в додатку дублюватиметься з даними інформаційних табло, які знаходяться на зупинках.

Як зазначили у комунальному підприємстві «Вінницякартсервіс», потрібно звернути увагу на те, що табло все ще працює в тестовому режимі й інформація постійно коригується, як й інформація щодо руху маршрутних таксі у додатку «Vinnytsia Transport».

Наразі завантажити додаток можуть лише власники смартфонів з операційною системою Android. Невдовзі скористатися застосунком зможуть і власники телефонів Apple.