Дитинство — це казковий світ, у якому посміхаються тварини, квіти, сонечко, де всі слухняні і обов’язково допомагають один одному.

У ЗДО «Веселка» Лука-Мелешківської сільської ради  працює чарівниця, завдяки якій малюків оточують яскраві малюнки.

Казкові герої, різноманітні квіти та тематичні малюнки прикрашають стіни закладу дошкільної освіти «Веселка».
Казковий світ для дітлахів створює Матвієнко Валентина Іванівна. В її руках оживають казкові герої — разом з малюками вони посміхаються, граються, плещуться у воді та лягають спати.

Валентина Іванівна виросла в багатодітній родині. Вона була найстаршою. В дитинстві вона доглядала за меншим братиком та сестричками.
Художниця згадує, що з самого дитинства любить малювати. Одного разу її подружці прийшла посилка, в якій були олівці, подружка розкидала небажаний подарунок на городі…маленькій Валюшці пощастило і вона знайшла три олівчики — синій, жовтий та червоний, як зауважує майстриня — основні кольори.
Валюша прибігла додому і почала малювати, змішала синій з жовтим і отримала зелений. Так і почалась справжня творчість художниці.
Майстриня пригадує, як маленькою втікла з садочка, прибігла додому і, поки батьки були на роботи, розмалювала хату, тільки не всю, а лише там, де змогла дістати.
Майже 30 років Валентина Іванівна працює в дитячому садочку — тішить малечу яскравими малюнками та підтримує порядок на території закладу.

У садочку щодня зустрічають дітлахів яскраві малюнки Валентини Іванівни.

Тендітна усміхнена жінка з великим серцем та красивою душею народила та виховала п’ятеро дітей.
Шановна Валентино Іванівно, щиро дякуємо Вам за чудову роботу. Бажаємо невичерпної енергії, нових ідей та яскравих картин!
#Лука_МелешківськаТГ