Це 12 активний парк, який запрацював на території Вінниччини.
На території локації розміщено інформаційний стенд, а також таблички з QR-кодом для сканування і можливістю переходу на ресурс з відеоуроками від провідних спортсменів та відомих особистостей з комплексами вправ різної складності.
Такі локації будуть створені в усіх територіальних громадах, а в перспективі — у кожному населенному пункті України.

На відкритті «Активного пункту» були присутні:

🔹 Перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації — Наталія Заболотна

🔹 Голова Вінницької районної державної адміністрації — Віталій Урдзік

🔹 Голова Лука-Мелешківсьукої громади Богдан Августович

🔹 Начальник Управління спорту та рухової активності департаменту гуманітарної політики ОДА, заслужений майстер спорту України, дворазовий чемпіон світу, срібний призер 27 Олімпійських ігор в Сіднеї з велоспорту на треку, член виконкому Лука-Мелешківської сільської ради та житель громади- Сергій Чернявський

🔹 Голова ВРО ВФСТ «КОЛОС» — Родіон Юсумбелі

🔹 Начальник відділу освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради — Лариса Маціпура.
Голова Лука-Мелешківської громади, Богдан Августович, подякував гостям за допомогу і підтримку в усіх починаннях та наголосив, що відкриття даної локації — знакова подія для громади, адже здоровий спосіб життя — це приорітет №1.
Слова вдячності також пролунали на адресу підприємця Анатолія Шеремети, який допоміг з обладнанням та працівників, завдяки роботі яких цей майданчик з’явився в нашій громаді.
🔸 Спортивний інвентар, яким зможуть користуватися усі охочі, урочисто вручили координатору програми «Активні парки» — Альоні Волошиній.
«Активні парки» — це можливість без тренажерів, без персонального тренера, займатись фізичними навантаженнями. Тепер, завдяки встановленим поруч із майданчиком інформаційним дошкам, кожен зможе через свій смартфон обрати рівень складності та інтенсивності комплексу вправ на спеціальній онлайн-платформі й займатися з віртуальним тренером.
Спорт — це модно та сучасно!