У жовтні проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Тема місячника «Шкільна бібліотека — центр творчого розвитку дитини». Дійсно, в нашій шкільній бібліотеці відбувались цікаві, змістовні та творчі заходи: екскурсія для першокласників ( у нас три класи — 65 діток), тож наша книгозбірня поповнилася новими читачами, також традиційним є посвята в читачі учнів 2 -х класів » Бібліотека — дім твоїх друзів»; для 3 — х класів проходив урок «Твій друг книга. Виготовлення книжок власними руками». Бібліотекарембули підібрані твори, які діти вивчають у третьому класі, роздруковані, а дітям потрібно було їх зшити та побути ілюстраторами. Заняття вийшло цікавим та захоплюючим. На згадку учні забрали виготовлені книги до класної бібліотечки. З учнями ГПД пройшло 2 майстер — класи по виготовленню паперових світильників та квітів. З учнями старших класів пройшла радіошколяда «Читаємо Сухомлинського». З батьками провели анкетування «Чи знають вони чим цікавляться їхні діти?» Мені дуже приємно, що 95% з опитаних батьків знають інтереси своїх діток, допомагають їм вирішувати різноманітні ситуації, що трапляються з ними.

 

 

 

 

 

 

 На завершення місячника у нас проходила виставка — вернісаж «Творимо всією родиною», на якій учні початкової школи презентували свої роботи, які виконували з допомогою батьків. Та виставка малюнків до оповідань та казок В.О.Сухомлинського «На кінчику пензля».

 

 

інформація з сайту:  https://libluk.blogspot.com/2018/11/blog-post.html?spref=fb&m=1&fbclid=IwAR2IHAtL9brMjaT4RKH2n4NtPO2fgb_rpMWyXezJF_F09jBtSvUqeU17S6o