17 листопада 2021 року під головуванням сільського голови  Богдана Августовича відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Лука-Мелешківській сільській раді.

Також на комісії були присутні:

🔹 секретар — Оксана Шеванюк

🔹 заступник з питань діяльності виконавчих органів — Майя Комісарчук

🔹староста Сокиринецького старостинського округу — Олег Тернопільський

🔹староста Яришівського старостинського округу — Валентина Кухар

🔹головний лікар ЦПМСД Лука-Мелешківської сільської ради — Юрій Шеремета

🔹начальник юридичного відділу — Вадим Бондар

🔹начальник фінансового відділу — Віталіна Шило

🔹головний спеціаліст відділу освіти та культури — Аліса Шевченко

🔴 На порядок денний виносилося питання щодо запровадження «ЧЕРВОНОГО» рівня епідеміологічної небезпеки на території Вінницької області.

ВИРІШИЛИ:

  1. Взяти до відома, що усі адміністративні території Вінницької області віднесено до «ЧЕРВОНОГО» рівня епідеміологічної небезпеки з 00 год. 00 хв. 18 листопада 2021 року та будуть запроваджені обмеження у відповідності до пункту 35 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), які передбачені для «ЧЕРВОНОГО» рівня епідемічної небезпеки.
  2. Керівникам підприємств, установ та організацій територіальної громади:
    1. Забезпечити безумовне виконання протиепідемічних вимог на підвідомчих об’єктах у відповідності до пункту 35 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), які передбачені для «ЧЕРВОНОГО» рівня епідемічної небезпеки та неухильне дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановами головного державного санітарного лікаря України;

Термін виконання: з 18.11.2021 року до закінчення терміну дії обмежень для відповідного  рівня епідемічної небезпеки

  • Довести рівень охоплення обов’язковими щепленнями проти COVID-19 працівників до 100%.

Термін виконання: невідкладно

Протокол №11 від 17.11.2021