Як захиститися від кібершахраїв? Новий освітній серіал від Мінцифри

Торік в Україні зареєстрували понад 5000 кіберзлочинів. Найчастіше вони стосувалися шахрайства з платіжними картками, крадіжок грошей із банківських рахунків та викрадення інформації. 

Зменшити кількість інтернет-шахраїв не так просто, однак ми сприяємо тому, щоб все менше людей потрапляли на гачки кіберзлочинців. Тому команда Мінцифри запускає новий освітній серіал «Обережно! Кібершахраї». 

Про що серіал?

У 4-х серіях тривалістю до 10 хв ви дізнаєтеся, що робити, коли: 

Серія 1. Ваша SIM-карта більше не ваша

Серія 2. Вкрали телефон

Серія 3. Пишуть шахраї

Серія 4. Телефонують шахраї

Щоб краще закріпити матеріал, у кінці кожного епізоду можна пройти тестування. Кожен, хто успішно складе всі тести, отримає електронний сертифікат. 

Де дивитися? 

Освітній серіал можна переглянути безоплатно на національному порталі з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта: https://bit.ly/37z97RF

Викривайте інтернет-шахраїв, перш ніж вони впіймають вас.

Курс розроблено Міністерством цифрової трансформації України за підтримки проєкту агентства з міжнародного розвитку США USAID Ukraine — USAID Україна,  «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» та значного внеску в курс Кіберполіція, Національний банк України, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, 

CERT-UA й Комітет цифрової трансформації.