ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА АДМІНІСТРАЦІЯ ПОВІДОМЛЯЄ

📣 Увага! Шановні водії, з 🕓16:00 на Вінниччині буде обмежено рух транспортних засобів🚘🚚 по всій мережі автошляхів ❗загального користування місцевого значення❗

ℹСтаном на 14 год. 00 хв. 13 лютого на території Вінницької області пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності). Такі погодні умови призвели до значних перешкод на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення у Вінницькій області.

❗Протягом доби очікується суттєве погіршення погодних умов (посилення вітру, внаслідок чого на проїзній частині утворюються перемети).

☝️Прийнято рішення ввести обмеження руху транспортних засобів загального користування🚘 та багатоосних вантажних транспортних засобів🚚 по ❗всій мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Вінницькій області 13.02.2021 року з 🕓16 год. 00 хв.❗ на час, необхідний для усунення наслідків негоди та приведення проїзної частини автомобільних доріг загального користування місцевого значення у стан, безпечний для руху транспортних засобів.

‼Також через значні сніжні перемети, що утворились внаслідок сильного вітру, обмежено рух для ❗🚚вантажного транспорту та автобусів🚐 ще на двох державних дорогах територіального значення❗:
➡️ — Т-02-03 Погребище — Турбів — Сквира км 24 — 43 (м. Погребище)
➡️- Т-02-12 Вінниця — Шпиків — Комаргород км 27 — 57 (смт. Шпиків)

☝️❗❗Крім цього, продовжує діяти обмеження по автомобільній дорозі міжнародного значення М-21 в напрямку ➡️ від Жмеринки до міста Могилів-Подільський.

❗Шановні водії, будь ласка, неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, зважайте на погодні умови, по можливості відкладіть поїздки.

📌Про скасування обмежень в русі буде повідомлено додатково.

Також повідомляємо, що за інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології, 13-14 лютого по Вінницькій області та м. Вінниці очікуються складні погодні умови: зниження температури повітря, пориви вітру до 20 м/с🌬, часом сніг❄, хуртовини🌨, значні перешкоди для дорожнього руху, перемети на проїзній частині автомобільних доріг, ожеледиця.

☝️Існує висока ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій чи подій на транспорті, об’єктах енергетики, зв’язку та в комунальному господарстві.

📌Власникам автомобільного транспорту:

❌- по можливості утримуватись від поїздок;

🚸- вибирати швидкісний режим, який забезпечує своєчасне гальмування;

🚘❌- не залишати автомобільний транспорт на узбіччі чи проїжджій частині, що може перешкодити роботі снігоприбиральної техніки;

☎️- при виявленні обривів ліній електропередач, не підходити до них, повідомити органи влади та гарячу лінію АТ «Вінницяобленерго» – 0 800 217 217 (цілодобово, безкоштовно).