30 серпня у Лука-Мелешківському Будинку культури відбулася щорічна серпнева освітянська конференція педагогічних працівників за участі:

  • сільського голови, Богдана Августовича;
  • заступника з питань виконавчих органів влади, Емілії Бондарчук;
  • начальника відділу освіти та культури, Лариси Маціпури;
  • заступника директора з навчально-виховної роботи опорного закладу “ЗЗСО — ліцей Лука-Мелешківської сільської ради” та освітнього експерта, Добровольської Жанни Леонтіївни;
  • заступника директора з виховної роботи опорного закладу “ЗЗСО — ліцей Лука-Мелешківської сільської ради”, Володимира Юрченка.

З мотиваційним словом відкрив конференцію сільський голова Богдан Августович зазначивши, що початок нового навчального року це старт для нових здобутків, сміливих сподівань та звершень:
“Ваша робота надзвичайно важлива, адже кожна людина у своєму житті здобуває освіту.
Освіта стала чи не найпершою галуззю, яка зіткнулася з важким випробуванням, спричиненим пандемією коронавірусу. В даний час, важливою умовою роботи закладів освіти, яка гарантує безпеку вчителів та учнів є вакцинація.
Бажаю, щоб цей рік приніс нам мирне небо і віру в добро, реалізацію творчих намірів та життєвих планів, додав сил та натхнення.
Я впевнений, що спільна праця, наполегливість та єдність думок стануть запорукою успіху в розвитку освіти нашої громади.”

У своїй доповіді Лариса Маціпура ознайомила з результатами освітньої галузі громади у 2020-2021н.р. та організацію роботи у 2021/2022 навчальний рік, зробила акцент на пріоритетних напрямках роботи на прийдешній навчальний рік.

З презентацією можна ознайомитися за посиланням:

https://docs.google.com/presentation/d/1P7KWhuotOPlwXpJjhSnjf8tInA9nB13Pis5rxcSsXB8/edit#slide=id.p