У неділю, 25 жовтня, в Україні відбулися місцеві  вибори, на яких громадяни проголосували за мерів, голів сільських та селищних рад, депутатів до рад усіх рівнів громад.

Лука-Мелешківська громада зробила свій вибір!

За результатами місцевих виборів у Лука-Мелешківській ОТГ перемогу отримав Августович Богдан Іванович.

На своїй сторінці у ФБ Богдан Іванович подякував виборцям, побажав депутатам плідної праці та запевнив громаду, що прикладне максимум зусиль для розвитку громади:

«Вітаю друзі!

От і завершилася виборча кампанія. Я щиро дякую за висловлену довіру на виборах  голови Лука-Мелешківської ОТГ. Велика подяка активістам та прихильникам за енергію та відданість — ваша підтримка є надзвичайно важливою, адже ви повірили в мене, мої сили.Для мене також є цінною думка і тих, хто не підтримав мене у виборчому процесі — є над чим працювати, я докладатиму максимум зусиль, щоб заслужити вашу довіру.

Хочу подякувати виборцям за те, що сформували енергійну, ініціативну, і в основному молоду команду депутатів сільської ради. Сподіваюсь, що з першої сесії новообраної ради цей депутатський корпус у своїй діяльності перейматиметься проблемами нашої об’єднаної громади і керуватиметься думкою та потребами виборців. Усім депутатам об’єднаної громади бажаю плідної роботи і пам’ятати, що ми взяли на себе відповідальність за  стан життя нашої громади та її жителів.

Обіцяю, що буду абсолютно однаково відноситися до всіх населених пунктів, що увійшли до нашої об’єднаної  громади. Разом із цим, закликаю всі політичні партії, та кандидатів,  які у виборчій кампанії обіцяли покращувати життя наших людей, втілювати ці плани у життя. Зі своєї сторони робитиму все, щоб цьому сприяти.

Попереду дуже багато роботи, результатом якої має стати добробут жителів Лука-Мелешківської ОТГ!

Щиро дякую за підтримку своїм рідним, друзям, колегам і всім, хто був зі мною на цих виборах. А також велика подяка усім прихильникам, які прийшли на дільниці й проголосували за мене — разом ми перемогли! Завдяки Вашій підтримці з’являється бажання працювати і йти вперед! ДЯКУЮ!!!»

Шановний Богдане Івановичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого обрання на високу та відповідальну посаду — голови Лука-Мелешківської об’єднаної територіальної громади!

Майже 2 роки тому Ви зізналися у любові до рідного села. Наразі у Вас з’явилася можливість змінити не лише село, а всю Лука-Мелешківську ОТГ, щоб кожен житель нашої громади пишався своєю громадою та впевнено міг сказати «Я люблю Лука-Мелешківську ОТГ»!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, щедрої долі та плідної праці.