Відповідно до статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.02 р. №352 «Про затвердження положення про підготовку і проведення призову громадян на строкову військову службу» в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 2021 р. № 100 в період січень – березень 2022 року
Вінницьким ТЦК та СП, буде проведено приписку юнаків 2005 року народження.
Приписка громадян України чоловічої статі до призовних дільниць проводиться з метою взяття громадян на військовий облік, визначення їх кількості, ступеня придатності до військової служби, встановлення рівня освітньої підготовки, здобутої спеціальності і рівня фізичної підготовки. Крім того, у період приписки допризовників вивчаються їх ділові, індивідуально-психологічні та моральні якості.
Приписці до призовної дільниці підлягають усі допризовники, які проживають на території Лука-Мелешківської громади, крім осіб, що відбувають покарання в установах виконання покарань або до яких застосовано примусові заходи медичного характеру.
Усі громадяни, які викликаються для приписки до призовних дільниць, зобов’язані особисто прибути до Вінницького РТЦК та СП (відповідно до відділів в залежностіі від місця проживання) у строк, зазначений у повістці.
Поважними причинами, які підтверджено відповідними документами, для неприбуття громадян до призовних дільниць у строк, визнаються:

  • перешкода стихійного характеру, хвороба допризивника або інші обставини, які позбавили його можливості особисто прибути у зазначені пункт і строк;
  • смерть його близького родича (батьків, дружини, дитини, рідних брата, сестри, діда, баби) або близького родича його дружини.
    Протягом січня-березня 2022 року буде проведено медичний огляд громадян, які підлягають приписці. Відповідно до вимог чинного законодавства, за неявку без поважних причин юнаки притягуються до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу 850-1700 грн.